Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /phos2/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
phos.pl | fotografia | podróże | Ania i Kuba – blog o naszych podróżach › O nas

Inne artykuły

PHOS - FOTOGRAFIA I PODRÓŻE

PHOS to po grecku światło, a światło kojarzy sie z pięknem, nadzieją, chęcią poznania... Nasza przygoda z podróżami i fotografią rozpoczęła się w Grecji, na Peloponezie, w 2012 roku. To właśnie tu złapaliśmy bakcyla do zwiedzania świata. Przez te parę lat udało nam się odwiedzić wiele zakątków świata – choć bardzo dużo jeszcze przed nami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi krótkimi relacjami. Zachęcamy również do komentowania i zadawania pytań.

Nasz blog ma być  miejscem, gdzie miło można spędzić czas, czegoś się dowiedzieć, a przede wszystkim zainspirować do podróżowania po świecie. Chcemy, żeby było to miejsce, gdzie będziemy dzielić się naszymi największymi pasjami – podróżami i fotografią. Miejsce gdzie będziemy opisywać nasze historie (trasy, miejsca godne polecenia dotyczące zarówno noclegów, gastronomii, cen biletów jak i rzeczy które warto zobaczyć a o ktorych nie zawsze wspominaja przewodniki) z różnych części świata. Na co dzień mieszkamy i pracujemy w Warszawie.

Ania i Kuba